BILIBO GAME BOX

Bilibo GAME BOX nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią.

Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo Game Box. Jest to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki odnajdują nieskończoną ilość możliwości do zabawy Bilibo Game Box.

W zestawie BILIBO GAME BOX jest 6 muszelek Bilibo mini oraz Bilibo Pixel.


Obejrzyj film i zobacz jak fantastycznie dzieci bawią się Bilibo Game Box


Bilibo mini....pędzący żuk, łódka w kąpieli, odnaleziony skarb, egzotyczna muszelka, designerski fotel dla lalki Barbie, foremka na śniegowe kule.
Młodszy brat zdobywającego wiele nagród Bilibo z łatwością dorównuje mu swoją uniwersalnością. W rękach dziecka kolorowe muszelki mogą zmienić się we wszystko. Ta kreatywna zabawka stymulująca wyobraźnię stała się niezbędnym dodatkiem do niekończących się gier.


Bilibo Pixel jest zestawem 36 żetonów w sześciu kolorach oraz elastycznej kostki do której ścianek można je wkładać.

Bilibo Game Box daje możliwość tworzenia różnych pomysłów na gry i zabawy - jest źródłem inspiracji dla dzieci i rodziców.


Bilibo game box jest to typowa zabawka kreatywna, która rozbudza wyobraźnię dziecka.

BILIBO MINI

Żuk? Skarb? Łódź? Foremka do piasku lub śniegu? Muszelka? Gra? Wieża? Przyjazny kosmita? Morskie stworzenie? Jajko Wielkanocne? To wszystko widzą i wyobrażają sobie dzieci patrząc na małe muszelki Bilibo :)


KOSTKA

Żetony można łatwo wyjąć z kostki podważając je, Twoje dziecko może potrzebować przy tym trochę pomocy ale z pewnością z radością będzie samodzielnie wkładać je z powrotem. Możesz stworzyć różnokolorowe kombinacje dla różnych gier, możesz również ukrywać małe skarby lub sekretne wiadomości w kostce, za żetonami.


ŻETONY

Waluta do gry? Magiczne żetony? Pionki? Wesołe guziczki? Pozwól im skakać jak pchełkom, obracaj je w palcach, policz je, posortuj według kolorów, nawlekaj na sznurek jak koraliki, turlaj.


GRAJMY RAZEM

Niech Wasze dzieci wymyślają własne gry, możecie też pomóc im zmienić trochę znane i sprawdzone jak np. „Chińczyk”. Wystarczy narysować planszę na kawałku tektury i użyć żetonów oraz Bilibo Mini jako pionków. Dzięki kostce możecie dodać element losowy do Waszych gier. Użyjcie kostki tylko z kolorowymi żetonami albo dorysujcie na niej cyfry lub buźki.


DOSKONAL SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Dzieci bawiąc się Bilibo Game Box doskonalą wiele podstawowych umiejętności, takich jak koordynację ręka-oko, balansowanie, reakcje oraz zwinność. Pozwól im podrzucać i łapać żetony przy pomocy Bilibo Mini albo pstrykać żetony tak aby doleciały jak najbliżej celu. Mogą robić to prawą lub lewą ręką. Mogą spróbować położyć jedno Bilibo Mini na głowie, drugie na kolanie i spróbować utrzymać równowagę stojąc na jednej nodze. Stopień trudności można dostosować odpowiednio do wieku i umiejętności Dziecka.


WYOSTRZ SWOJE ZMYSŁY

Poczuj różnice powierzchni oraz kształtów. Ciesz oko ciągle zmieniającą się kombinacją kolorów. Baw się nimi w wannie , piaskownicy lub na śniegu . Wrzuć kostkę pomiędzy dwie muszelki Bilibo i potrząśnij, sprawdź jakie wydaje dźwięki. Spróbuj to samo zrobić z innymi przedmiotami.